نمونه سوال علوم و فنون یازدهم

نمونه سوال علوم و فنون یازدهم

درس علوم و فنون ادبی یکی از درس های تخصصی رشته علوم انسانی و همچنین رشته معارف است. بیشتر دانش آموزان به دلیل ماهیت متنوع و مهارتی این درس، متاسفانه بیشتر اوقات در مواجهه با درس علوم و فنون دچار مشکل می شوند. این در حالی است که با کمی تمرین و دقت در بعضی ریزه کاری ها می توان، بر مطالب این درس مسلط شد. پس نیاز است که پیش از ورود به جلسه امتحان حداقل یک نمونه سوال علوم و فنون ادبی را ببینید و با پاسخ گویی به سوالاتش، خود را محک بزنید.

 

نمونه سوال علوم و فنون یازدهم

 

در این پست، برای شما نمونه سوالات مختلفی از درس علوم و فنون یازدهم آماده کرده ایم. شما می توانید با دانلود و تمرین هر نمونه سوال، یک قدم تا موفقیت در آزمون علوم و فنون بردارید.

شما با تمرین هر نمونه سوال، با قواعد طراحی سوال آزمون های علوم و فنون ادبی آشنا می شوید و این مطلب کمک زیادی به شما در ادامه مسیر می کند.

دقت داشته باشید که مطالب درس علوم و فنون ادبی به صورت پیوسته در طول سه سال تحصیلی ادامه دارد و برای موفقیت در تمام سال های تحصیلی، باید به تمام این مطالب مسلط باشید.

بارم بندی درس علوم و فنون یازدهم در امتحانات نوبت اول و دوم

 

نمونه سوال علوم و فنون یازدهم

سخنی با دبیران 

 

دبیران محترم، شما نیز می توانید از نمونه سوال های علوم و فنون یازدهم برای طراحی سوال های امتحانی بهره ببرید. لطفا در زمینه طراحی سوال، به نکات زیر توجه کنید:

  • در طراحی سوالات، بارم بندی مصوب آموزش و پرورش را مدنظر قرار دهید.
  • در نوبت اول تا درس ششم سوال طرح می شود.
  • در نمره گذاري پرسش هاي هر فصل، به تنوع موضوعي و تعداد درس ها توجه فرمایيد
  • پرسش هاي بخش نقد و تحليل نظم و نثر، بر بنياد ساختار ارائه شده در بخش تحليل فصل تنظيم شود.
  • بارم آزمون نوبت دوم به نسبت 8 نمره (نوبت اول)/ 12 نمره (نوبت دوم) و شهریور طبق بارم بندي جدول فوق از كل كتاب خواهد بود.

 

همکار ارجمند، شما می توانید با آماده سازی و ارسال نمونه سوال های علوم و فنون یازدهم، به آدرس ایمیل pajooheshefarsi@gmail.com به گسترش عدالت آموزشی و دسترسی راحت تر دانش آموزان به نمونه سوال علوم و فنون یازدهم کمک کنید.

تدریس خصوصی علوم و فنون یازدهم | کلاس خصوصی علوم و فنون یازدهم

دانلود نمونه سوال علوم و فنون یازدهم 

 

در این بخش می توانید به نمونه سوال های درس علوم و فنون ادبی 2 (علوم و فنون ادبی یازدهم) دسترسی پیدا کنید.

 

 

 

مطالب این صفحه به مرور زمان کامل و کامل تر می شود؛ پس بارها و بارها به ما سر بزنید.

 حمایت مالی فارسی 100

دانش آموزان عزیز، ما در سایت فارسی 100، علاوه بر این نمونه سوال ها، آزمون های تستی مختلفی هم برای شما آماده کرده ایم که می توانید با پاسخ دادن به آن ها، میزان توانایی خود را در پاسخگویی به سوالات تستی، آزمایش کنید. برای دسترسی به آزمون های تستی سایت فارسی 100، عبارت «آزمون های آنلاین» را لمس کنید یا بر روی آن کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *